What I think about travel
Cestování mě baví. Nebýt těch různých výletů, neznala bych, jak se žije v jiné zemi. Například na Dánsku se mi líbí, že je to opravdu hrdý národ. Chtějí to u nich mít krásně upravené a čisté. Ne jako tady, kde je některým lidem jedno, kde co pohodí a jak na to reagují zvířata. Ráda srovnávám život tady a v jiné zemi. Ať už je to příroda, nebo města, či pohled lidí na svět. ✨
